Referencie – Mladiinfo Slovensko

Lucia Škutková

"Najlepší rok môjho života, bez preháňania."
Lucia Škutková, dobrovoľníčka v Nemecku

andrea_rusnakova_o_mladiinfo_slovensko_referencie andrea_zrubcova_o_mladiinfo_slovensko_referencie_2
andrej_hano_o_mladiinfo_slovensko_referencie eva_cangarova_o_mladiinfo_slovensko_referencie jana_trnkocyova_o_mladiinfo_slovensko_referencie janka_kyselova_o_mladiinfo_slovensko_referencie ladislav_borka_o_mladiinfo_slovensko_referencie lenka_krizanova_o_mladiinfo_slovensko_referencie lucia_loposova_o_mladiinfo_slovensko_referencie lucia_mrazova_o_mladiinfo_slovensko_referencie lucia_slavomila_o_mladiinfo_slovensko_referencie lukas_karcol_o_mladiinfo_slovensko_referencie milan_zalesak_o_mladiinfo_slovensko_referencie

patrik_sulik_o_mladiinfo_slovensko_referencie sabina_marsalkova_o_mladiinfo_slovensko_referencie zuzana_halusova_o_mladiinfo_slovensko_referencie

 

 

 

 

 

peter_stefanak_o_mladiinfo_slovensko_referencie

andrea_zrubcova_o_mladiinfo_slovensko_referencie

miroslav_hajnos_o_mladiinfo_slovensko_referencie

“Veľká vďaka patrí celej organizácii, ktorá je úplne úžasná :) a úžasnou ju robia ľudia čo stoja za tým!!” (Andrea)

“Chcem veľmi pochváliť Vašu činnosť v Mladiinfo a veľmi ma teší, že sa konečne aj na Slovensku niekto na takýto projekt podujal, pretože možností pre mladých je neskutočne veľa, len občas chýba informovanosť, čo je neskutočná škoda.” (Miriama)

“Vašu stránku registrujem ako jednu s najzaujímavejšími ponukami pre mladých ľudí…” (Dominika)

“Držím Vám palce, presne takú organizáciu ako ste vy treba.” (Verča)

“Naozaj chcem poďakovať Mladiinfo za to, ako pomáhajú realizovať sny druhým, ako motivujú mladých ľudí, robia Slovensko bohatším na vzdelaných, tolerantných a otvorených ľudí. Ste skvelí, všade vás len chválim :-)” (Janka)

“Fascinuje ma akú skvelú pracú v MLADIINFO robíte. A veľmi ma teší, že stále pokračujete v nasadenom trende, vlastne ho ešte zvyšujte. Veľmi Vám fandím.” (Lukáš)

“Je skvelé ako Mladiifo funguje a že tu vôbec niečo také je :) Dúfam, že čoskoro sa pripojím k tým všetkým, ktorí už vyskúšali projekt cez Vás a budem mať aj vlastné zážitky :) Každopádne je úžasne, že niečo také robíte !!!” (Andrea)

“Vďaka za váš čas a aj za to, že robíte takúto užitočnú a nápomocnú webstránku :)” (Simona)

“Pači sa mi myšlienka Mladiinfo viesť aktívny študentský život. Veľmi rada by som Mladiinfo pomohla.” (Michaela)

“Veľmi ma zaujali videá ohľadom dobrovoľníckych organizácií, Erasmu atď. Som veľmi rád, že robíš toto pre druhých, že o tom dávaš vedieť ďalej. Veľmi si mi pomohol už len v tom, že začínam inak rozmýšľať a pozerať po ponukách a rozmýšľať nad tým ako správne začať a prežiť štúdium na VŠ. Mám tú istú chuť cestovať a spoznávať svet ako si mal a máš aj ty. Rád by som sa inšpiroval poprípade načerpal pár nových dôležitých informácii.” (Jakub)

“Na mojej univerzite som dostala odporúčanie na Vašu internetovú stránku www.mladiinfo.sk, ktorú som si preštudovala a vidím, že možností je skutočne veľa…” (Monika)

“Fandím vám v tom, čo robíte!” (Andrej)

“… o Mladiinfo som pocula same dobre referencie.”(Zuzana)

“…som veľmi rada že existujete :) a takéto skvelé možnosti ponúkate.” (Anna)

“Verím, že sa Vám bude aj naďalej dariť a budete môcť množstvu mladých ľudí ukázať, aký je svet krásny. Pretože Vaša spoločnosť sa stará nielen o vzdelávanie, cestovanie, ale aj o medziľudské vzťahy a priateľstvá, ktoré dokáže človek prostredníctvom takého týždenného pobytu získať.” (Simona)

“Dnes som sa vrátila z Turecka a som veľmi rada, že som sa kurzu zúčastnila, boli sme skvelá skupina a práca i prístup organizátorov sa mi páčil, dozvedela som sa veľa nového a získala kontakty. Chcem sa Vám za to poďakovať.” (Zuzana, tréning v Turecku)

“V Turecku bolo úžasne, aj keď nie vždy to bolo jednoduché, najmä fyzicky, ale boli sme úžasná skupina, každý z nás bol iný, každý z nás mal v sebe niečo iné výnimočné, a tak mi to veľa dalo.” (Anička, mládežnícka výmena v Turecku)

“Nočný život, výlety do okolia, kultúrne večery či výroba tureckých šperkov a tancovanie brušných tancov… to je len malá hŕstka z mnohých vecí, ktoré spolu vytvorili nezabudnuteľný týždeň, ktorý bezpodmienečne zmenil môj pohľad na svet. Veľké ďakujem patrí všetkým, ktorí sa o to pričinili.” (Zuzana, mládežnícka výmena v Turecku)

“Chceme sa poďakovať organizácii, ktorá nám umožnila stráviť fantastický týždeň medzi skvelými ľuďmi vo Francúzsku.” (Ľudka a Katka, mládežnícka výmena vo Francúzsku)

“Moje dojmy z tohto projektu sú len v superlatívoch, ohromná skúsenosť, ktorú vrelo odporúčam každému mladému človeku, spoznávanie nových ľudí, miest, byť účastný skvelého tímu, zažiť niečo úplne nové, toto je šanca! Pre tých, ktorí rozmýšľajú nad EVS, mám len jeden odkaz: neváhajte, nájdite si svoj projekt a choďte do toho!!!” (Peťo, dobrovoľnícky projekt v Turecku, 1 mesiac)

“Moje pocity sú super, som tu spokojná. Kolegovia sú milí. Je mi umožnené chodiť na rôzne tréningy. Učím sa písať projekty a pozorujem fungovanie NGO, keďže je to pre mňa prvá takáto skúsenosť. Dalo mi to nových kamarátov, kolegov, novú možnosť učiť sa a otvorilo dvere na Kaukaz.” (Andrea, projekt v Gruzínsku, 1 rok)