Zadarmo na jazykový kurz do Rakúska

Štipendium: pokrýva všetky náklady
Pre koho: všetci študenti (vrátane doktorandov)
Trvanie: 3 alebo 4 týždne
Uzávierka:
každoročne 15. marec

INŠPIRUJ SA
Moje dve spolužiačky dostali toto štipendium. Jedna šla na kurz do Salzburgu, druhá do Insbrucku. V Salzburgu som ich bol pozrieť na týždeň a bol to zážitok na celý život. Všetko mali zabezpečené a zaplatené. Ubytovanie na internáte s ostatnými zahraničnými študentmi. Kopa srandy :-) Ja som to štipendium nedostal preto, lebo som podcenil časť motivácia v tej online prihláške (link nižšie). Bolo tam treba napísať, prečo chcem ísť na kurz do Rakúska – lebo je tam super úroveň, lebo som o tom čítal, pozrel si to na stránke univerzity odporučili mi to v škole atď. aby videli iniciatívu. No lepšie je raz vidieť ako sto krát čítať, preto som o tom spravil video, nech si urobíte predstavu sami.  A samozrejme najlepšie je to raz zažiť :-) ! Treba to skúsiť.

PRIHLÁŠKA
Všetko o prihláške je na stránke Akcia Rakúsko – Slovensko. Podávanie žiadostí potom prebieha online na www.scholarships.at.

Autor: Ondrej Mäsiar
A kde si bol ty? Napíš nám na info(a)mladiinfo.sk a inšpiruješ ostatných

5 Comments

 1. Maros says:

  perfektne video a naozaj super komentar k celemu jazykovemu stipendiu do Rakuska! :)

 2. Tomas says:

  super video! :)

 3. Sofia says:

  Dude,

  Buy a new shirt!! we can collect money if you want!

 4. Ondrej says:

  Sofia! You are right, see our bank account down on this site and send me some AID :-)

 5. Ondrej says:

  Diky :-) Ked pozeram to video tak sa smejem sam na sebe, ze ten clovek nemoze byt normalny :-) ale tak mal som vtedy taku naladu to ludom povedat, tak vuala tu je to :-) hadam to niekoho inspiruje. Pozdrav.

Instagram